Cisco 10GBASE-SR SFP Module

SFP-10G-SR

882658167003

405372
  • 10+ віддалений склад (2 тижні На нашому складі)

Більше інформації про продукт

Networking
Data transfer rate (max)10000 Mbit/s
Interface typeSFP+
Fiber optic connectorLC
SFP transceiver typeSR
Performance
Cable typeFiber optic
Multi-mode fiber (MMF) supported
Wavelength850 nm
Plug and Play
Hot-swap
*EET не несе відповідальність за помилки в зображеннях, описах і специфікаціях, наданих Icecat

{{vmRightBottomPopup.successMsg}}

{{vmRightBottomPopup.title}}

{{vmRightBottomPopup.body}}

*
*
Додати в обране
Видалити
Remove from this list
Нещодавно переглянуті
You have visited the page recently
Товар в обраному
Товар знаходиться в списку обраних
Cповістити
Отримайте лист по електронній пошті,<br/> коли цей продукт <br/> буде доступний на нашому складі
Зниження ціни
Rebate is based on standard prices and has been deducted from the listed price