MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m 50/125 OM5

MM Duplex LSZH OD: 2mm, 0.3dB Lime Green
FIB551001

5711783852476
  • 6 віддалений склад (2 тижні На нашому складі)

Більше інформації про продукт

COLORLime Green
CONNECTOR1 LC Duplex Male
CONNECTOR2 LC Duplex Male
INSERTION LOSS<0.2dB
LENGTH1m
MATERIALLSZH
MAXIMUM ATTENUATION850nm--<4dB/km
MIN BANDWIDH850nm--1300nm
MIN BENDING RADIUS15mm
MODE TYPEOM5
OP TEMP-10~+60?
PACKINGNeutral
POLISHUPC-UPC
STORAGE TEMPERATURE-10~+60?
TECHDRAWINGНатисніть тут щоб завантажити techdrawing
TEST100% tested

{{vmRightBottomPopup.successMsg}}

{{vmRightBottomPopup.title}}

{{vmRightBottomPopup.body}}

*
*
Додати в обране
Видалити
Remove from this list
Нещодавно переглянуті
You have visited the page recently
Товар в обраному
Товар знаходиться в списку обраних
Cповістити
Отримайте лист по електронній пошті,<br/> коли цей продукт <br/> буде доступний на нашому складі
Зниження ціни
Rebate is based on standard prices and has been deducted from the listed price